Gezgin çift toplu tecavüze uğramıştı: Suçlular böyle yakalandı

Hindistan’da turist çiftin başına gelen korkunç olayın suçluları yakalandı. 

Motosikletle dünyayı gezen ve İspanya’da yaşayan çift Hindistan’da saldırıya uğramıştı. Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Vicente ve Fernanda çifti, 7 kişinin kendilerine saldırdığını ve Fernanda’nın cinsel saldırıya uğradığını söylemişti.

Sosyal medya hesaplarından yaşadıklarını anlatan çiftin videolarda yüzlerindeki şişlik ve morluklar görülürken, başından geçenleri anlatan çift gözyaşlarına boğulmuştu.

Fernanda yaşadıklarını “Başımıza kimsenin başına gelmesini istemeyeceğimiz bir şey geldi. 7 adam bana tecavüz etti, bizi dövdüler, soydular.” ifadeleriyle anlatmıştı. Bir videoda ise Vicente, saldırganların defalarca kafasına taşla vurduğunu söyledi ve “Ağzım mahvoldu ama Fernanda benden daha beter” ifadelerini kullanmıştı.

TECAVÜZCÜLER URGAN İP VE BAŞLARINDA SİYAH TORBA İLE GÖRÜNDÜ

Olayın faillerinden 4 kişi yakalandı.

 Jharkhand polisi, Güney Asya’yı gezen çifte saldırıp toplu tecavüz eden gruptan dört erkeği tutukladı, ancak olaya karışan kişileri arama çalışmaları sürüyor. Hint polisi ise bugün suçlularla ilgili ilk kareyi yayınladı. Fotoğrafta tecavüzcülerin bellerinden iple bağlandığı ve yüzlerine de siyah torba geçirdiği görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x