ASUS, Computex 2024’te Always Incredible Lansman Etkinliğiyle Yeni Teknoloji ve Yapay Zekâ Destekli Çözümlerini Tanıtacak

ASUS, Computex 2024 için düzenleyeceği Always Incredible adlı basın etkinliğini duyurdu. Etkinlikte akıllı çözümler, yapay zekâ destekli PC’lere ilişkin duyurular ve ASUS ürün portföyünün tüm parçalarını kapsayan heyecan verici yenilikler tanıtılacak. Etkinlik 4 Haziran 2024’te saat 00.00’da (TSİ) gerçekleşecek. Kurumlara, işletmelere ve tüketicilere yönelik ASUS yapay zekâ çözümlerini kapsayan ürün duyurularını içerecek etkinlik çeşitli ASUS sosyal medya kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

ASUS ve ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex’te her kesimden kullanıcı için en yeni ürünlerini ve yapay zekâ destekli çözümlerin sergilendiği fiziksel stantlara da sahip olacak. 4-7 Haziran tarihleri arasında 9:30 – 17:30 saatlerinde açık olacak fuar, Taipei Nangang Fuar Merkezi Salon 1, 4.katta düzenlenecek. ASUS standı M0519a bölümünde, ROG standı ise M0509a bölümünde yer alacak.

Yenilikler konusunda her zaman lider olan ASUS, yaklaşan bu etkinliklerde teknolojideki en son atılımlarını duyuracağı için heyecan duyuyor. ASUS, işletmeler, ticari müşteriler ve tüketiciler için ne tür gelişmiş yapay zekâ çözümleri sunmayı planladığını göstermeye de hazır. Yapay zekâ çeşitli şekillerde tüm ASUS ürün yelpazesinde ortak bir ürün özelliği olarak sunulacak.

Bir saat sürecek etkinlikte ASUS’a, sektörde uzun süredir iş birliğini sürdüren iş ortakları da katılacak. Bu iş ortakları teknolojilerinin ASUS tarafından uyarlandığını ve geliştirdiğini, elde edilen sonuçların tüm dünyada kitleleri nasıl şaşırttığını açıklayacak. ASUS ayrıca, beğeni toplayan ProArt ürün serisinden içerik üreticilere yönelik çeşitli çözümlerin yanı sıra yeni dönem ASUS AI PC modellerini de sergileyecek. TUF Gaming, oyun oynarken hareket halinde kalmak isteyen oyuncular için rakipsiz performans sunan iki yeni oyun cihazı ile temsil edilecek. Ayrıca ASUS, AI sunucu ve AI NUC gibi kurumsal ve ticari AI çözümlerini ilk kez uluslararası bir kitleye tanıtacak.

Katılımcılar, şirketin AI Sunucuları, AI İş İstasyonları ve Kurumsal GenAI Çözümlerinin dahil olduğu AI ekosisteminin ortaya çıkışına tanık olmak için ASUS standını ziyaret edebilirler. ASUS ayrıca, bilgi işlemin geleceğine yönelik devrim niteliğinde bir adım olan ilk AI PC modelini gözler önüne serecek. Ayrıca tümü yapay zekâ destekli birçok farklı tüketici, oyun, içerik oluşturucu ve ticari sınıf ürünler de katılımcıların beğenisine sunulacak. Öncelik yapay zekâ alanındaki olağanüstü ilerlemeler olsa da, tüketiciler sürdürülebilirliğin göz önünde bulundurulduğu yenilikçi çözümler konusunda güçlü bir kararlılık da bekliyor olabilir. Tüketici çözümlerinden şirketin ticari sunucu iş koluna kadar ürün portföyünün tüm alanlarının temsil edildiği ASUS standı, ziyaretçileri büyüleyecek.

ROG standı ise her seviyeden oyuncu için benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. ROG’un benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı amaçladığı fuarda ziyaretçiler, geçen yıl çığır açan ROG Ally’ın yükseltilmiş bir versiyonu da dahil olmak üzere üst düzey bir oyun donanımı serisini bizzat deneme fırsatı yakalayacak. E-spor sınıfı çevre birimleri, dizüstü bilgisayarlar, anakartlar, ekran kartları, monitörler ve çok daha fazlası ile ROG, sıradan oyunculardan profesyonel düzeydeki yarışmacılara kadar herkesi kapsıyor.

Her yıl Tayvan’ın Taipei şehrinde düzenlenen Computex, dünyanın her yerinden binlerce ziyaretçi çeken, en büyük ve etkili teknoloji fuarlarından biri. Bu tanınmış etkinlik en yeni ve büyük teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Önde gelen markalar en yeni ürünlerini ve konseptlerini bu fuarda tanıtıyor. Son teknoloji donanımlardan devrim niteliğindeki yazılımlara kadar her şeyi barındıran Computex teknoloji meraklılarının, profesyonellerin ve basının kaçırmaması gereken bir etkinlik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x